1. Obrázek
2. Obrázek
3. Obrázek

Luxusní kadeřnictví
a barbershop

Dámské a dětské kadeřnictví
#nahoďúčes

Rezervovat termín
Dámské kadeřnictví
Pánský barbershop

Naše služby

Dámské kadeřnictví a pánský barbershop

Jsme nově otevřený salón, který tě nadchne nejen nádherným interiérem, ale i mladým kolektivem s vášní ke svému řemeslu a chtíči se zdokonalovat. Každý výsledek spokojeného zákazníka je pro nás motivací. Myslíme i na tvé děti, které si za každou návštěvou odnesou i malé překvapení.

Ceník služeb

níže naleznete přehled cen služeb, které poskytujeme.

Dámská sekce

Ceny u služeb s použitím materiálu, tedy barvení, odbarvování, přeliv a jiné jsou pouze orientační. Záleží hlavně na spotřebě materiálu, která je u každého jedince odlišná.

Ceník

Barber sekce

Rozdíl mezi haircutem a clippercutem je ten, že při haircutu používá barber jak strojek, tak nůžky. Clippercut je střih pouze strojkem.

Ceník
Máte zájem o naše služby?

Prohlédněte si náš ceník anebo si rovnou rezervujte termín. 

Potykej si s naším týmem

Nicole

Nicole

kadeřnice, barber

Instagram: @nikibeautyhair

 

Dělat lidi šťastnými a krásnými je moje práce, ale i koníček. Sebeláska a krása je prioritou každého člověka, a proto bych ti ji díky našim službám a letitým zkušenostem chtěla ukázat a postarat se, aby vaše návštěva v mém salonu byla nezapomenutelná a vy jste se s úsměvem na tváři vraceli někam, kde se můžete cítit jako doma.

Martin

Martin

Barber

Instagram: @supercut.olomouc

Telefon: +420 730 931 906

Jsem pozitivní člověk se smyslem pro preciznost a poctivost. Jsem energický a kreativní, a proto tyto svoje vlastnosti rád nechám proniknout do mé práce, abyste nejen spokojení odcházeli, ale i se rádi vraceli.

Klára

Klára

kadeřnice

Instagram: @hairstylist_clarie

Telefon: +420 737 851 173

 

Vaše vlásky s péčí jsou pro mě priorita. Tenhle obor je zároveň práce ale i koníček. Baví mě tvořit, být kreativní a vytrvalá. Miluji barvy a různé vlasové proměny, ve všech směrech. Mé heslo je spokojený zákazník, který se vždy vrátí,a proto se budu snažit vaše přání a požadavky splnit do detailů. Tak abychom byli spokojení na obou stranách.

Leona

Leona

kadeřnice

Instagram: @_melkova_

Telefon: + 420 735 904 094

Lesklé a zdravé vlasy jsou pro mě prioritou. Proto se vždy snažím vlasům poskytnout vše co potřebují. Ráda vám poradím v každém směru, aby jste neodcházely spokojené jen vy, ale i vaše vlásky. Ve své práci se navíc ošetření vlasů pomocí žehličky s ultračerveným světlem. Ve své práci se nebojím odvázat a být kreativní - samozřejmě vše podle přání zákaznice. Spokojenost zákaznice je pro mě vždy na prvním místě.

Navigovat